Вона, як зоря пурпурова,
Що сяє з небесних висот.
І там, де звучить рідна мова,
Живе український народ.
Любов до рідної мови, до рідної Батьківщини - невіддільні поняття. Вони споконвіку живуть у людських серцях і притаманні тим, хто шанує історію й культуру власного народу.
Не було жодного видатного письменника, який би не висловив любові до рідної мови, своєї тривого за її долю. Не було жлдного поета, який би не покладав на рідна мову найсвітліших надій. Кожен митець бачив долю свого народу в майбутньому навідривною від долі української мови.
"Лиш народи, явлені у Слові, достойно жити можуть на землі" - загальносистемний святковий марафон
Бібліотека імені В.Чапаєва оформила виставку - заклик "Хочеш захистити мову? Говори українською!", підготувала буклет "Як почати розмовляти українською і чому це треба робити"
В бібліотеці імені О.Пироговського відбувся віршограй "Рідна мово, звучи в нашім домі".
Бібліотекарі оформили виставку "Мово моя рідна, мово українська".
Бібліотека імені П.Вершигори провела квест "Українську мову знай, гарно й чемно розмовляй", оформила книжково-ілюстративну виставку "Прозора й чиста, як гірська вода, то України мова барвінкова".
В бібліотеці імені В.Чкалова відбулась зустріч з письменницею Євгенією Кононенко.
"Велична і проста ця мова" - мовознавча година в БСЧ імені М.Лермонтова.
Свято "Любіть, вивчайте свою мову" відбулось в БСЧ імені О.Гончара. Оформлена тематична виставка "Українську рідну мову в дар мені дали батьки".
"Невичерпна духовна скарбниця" - усний журнал в бібліотеці імені О.Донченка. До заходу в бібліотеці оформлена книжкова виставка "Велична і проста ця мова".
Бібліотека імені О.Новікова-Прибоя оформила книжково-ілюстративну виставку "Українській мові він присвятив своє життя", присвячену професору Івану Огієнку.
Мовознавчу годину "Мова як ДНК нації" провели бібліотекарі ЦРБ імені Ф.Достоєвського.
Бібліотека імені І.Багряного провела фестиваль різних мов "Рядки любові до рідної мови".
Немає коментарів:
Дописати коментар