БІБЛІОТЕКИ - ЦЕ СВОБОДА. СВОБОДА ЧИТАТИ, СВОБОДА СПІЛКУВАТИСЯ. Ніл Гейман

понеділок, 6 грудня 2021 р.

Активні - Цифрові

З 1 по 30 листопада в Україні тривав “Місяць цифрової грамотності” – ініціатива, що реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації Дія. Цифрова освіта.

Бібліотеки Солом’янського району міста Києва входять в Мережу Хабів цифрової освіти, тобто є місцями, де кожен громадянин може безоплатно здобути цифрові навички та отримати доступ до цифрових послуг, а бібліотекарі Солом’янки є амбасадорами цифрової освіти, які успішно пройшли національне тестування Цифрограм 2.0 та надають консультації і допомогу в набутті цифрових навичок та користуванні платформою «Дія».
За часів пандемійних викликів бібліотеки особливо активно працюють в напрямі цифрового розвитку: надають консультації щодо навчання та спілкування у віртуальному світі, проводять групові та індивідуальні навчання з комп’ютерної грамотності, створюють мультимедійний контент (вікторини, інтелектуальні ігри тощо) для користувачів різного віку, а також організовують обслуговування користувачів за допомогою цифрових бібліотечних сервісів (чати, блоги, соцмережі, електронний каталог та його мобільні застосунки).

Як хаби цифрової освіти бібліотеки Солом’янки сприяють популяризації Національної платформи “Дія” та її сервісів, серед запитів на яку найпопулярнішими є: 
  • вироблення практичних навичок користування платформою на різних видах гаджетів: реєстрація на платформі онлайн (за допомогою комп’ютера); 
  • встановлення мобільного застосунку на смартфон; 
  • внесення необхідних документів; допомога в опануванні електронних сервісів, серед на сьогоднішній день найбільш актуальним є генерування covid-сертифіката.
Детально про роботу кожної бібліотеки читайте ТУТ

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...